درباره قالیشویی تهران

ارسال شده در: وبلاگ | 0

معرفی قالیشویی پروانه تهران

کارخانه قالیشویی پروانه تهران با نام تجاری (جام) کارخود را در سال1370 به طور رسمی شروع کرده وبا به ثبت رساندن اعضای هیئت مدیره شرکت با کد930321 واخذ گواهینامه,جواز رسمی از اتحادیه قالیشویان تهران و اداره اصناف با کد (128) توانستهه کیفیت کاری درخور شأن و رضایت شما مشتریان گرامی انجام دهد.
طبق نظرسنجی از مشتریان ثابت قالیشویی پروانه و دفاتر خود در سرتاسر تهران رضایت 85% ایشان را کسب نموده است.
مدیریت کارخانه قالیشویی پروانه تهران با نصب و راه اندازی دستگاه های جدید و تغییر درنحوه انجام خدمات همواره درتلاش است که در شستشو و خدمات زیبایی و ترمیم فرش و خشکشویی مبلمان را به بالاترین سطح کیفیت با قیمتی مناسب نسبت به خدمات برساند.
هدف ما رضایت کامل مشتری در پرداخت هزینه خدمات است.
دفاتر کارخانه قالیشویی پروانه تهران با به کارگیری پرسنلی با تجربه معتمد این اطمینان را به شما عزیزان می دهد که در صورت سفارش خدمات از پرسنل شرکت برخوردی کاملا مناسب و انسانی مشاهده کنید.
کارخانه قالیشویی پروانه تهران خدماتی ویژه ای را درزمینه (شستشوی فرش)، (رفوگری فرش)، (خشکشویی مبلمان) در نظر گرفته است.
شستشوی فرش
کارخانه قالیشویی پروانه مراحلی کاربردی و مفید را با شستشو تلفیق کرده تا از کاسته شدن ارزش فرش درشستشو که در اثر تغیر رنگ وشکل ظاهری فرش است (شل شدن تاروپود فرش) جلوگیری کند تا بتواند رضایت سفارش دهنده خدمات را در زمان تحویل کار جلب کند.
رفوگری فرش
کارخانه قالیشویی پروانه تهران خدمات ویژه ای برای فرشها آسیب دیده و قدیمی که نیاز به مرمت ورفوگری دارند درنظرگرفته که توسط بافندگان با تجربه ی فرش انجام میشود.
خشکشویی مبلمان و موکت
کارخانه قالیشویی پروانه تهران در خشکشویی مبلمان با استفاده از کاربردی ترین دستگاه ها ومواد شوینده (شامپو تگزافون) در کنار پرسنلی با تجربه توانسته کیفیت کاری درخورشأن شما عزیزان ارائه کند.
******تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به کارخانه قالیشویی پروانه تهران می باشد.******

قالیشویی پروانه تهران آماده ارائه انواع خدمات به صورت تضمینی و پاسخگویی و پشتیبانی 24 ساعته با رعایت اصل مشتری مداری می باشد.