کارخانه قالیشویی تهران – قالیشویی پروانه

کارخانه قالیشویی تهران  با نام تجاری پروانه به ش.ث 930321 با 25 سال سابقه عضو معتبر و فعال اتحادیه قالیشویی تهران با بیش از 80 نفر کارمند،کارشناس و پرسنل خدمات به صورت رسمی و هدفمند در زمینه ارائه خدمات مربوط به فرش و مبلمان با هدف بهبود روز افزون کیفیت خدمات و جلب 100% رضایت مشتری فعالیت می نماید.

کارخانه قالیشویی پروانه
کارخانه قالیشویی پروانه

لازم به ذکر است مدیریت محترم کارخانه قالیشویی پروانه تهران با توجه به نیاز متنوع مشتریان خود طی این چند سال،برای رضایت بیشتر شما مشتری عزیز و تکمیل بودن انواع خدمات شستشو و ترمیم فرش چند سالن بزرگ شستشو در این کارخانه راه اندازی نموده و نسبت به انتخاب کیفیت و نوع خدمات انتخاب شده مشتری دسته بندی شده  و در هریک از سالن ها دستگاه های مربوطه و موادشوینده مورد نیاز نیز تهیه و راه اندازی کامل شده است.

کارخانه قالیشویی تهران اماده ارائه خدمات زیر به صورت کاملا تضمینی با ضمانت نامه کتبی می باشد.

1:شستشو انواع فرش دستبافت و ماشینی

شستشو فرش

مراحل  شستشو فرش ابتدا به سالن تفکیک فرش و سپس به سالن شستشو  برده می شود و با توجه به خدمات مورد نیاز به قسمت مربوطه ارسال شده و با استفاده از شامپو مخصوص+نرم کننده فرش نسبت به نوع  فرش،شستشه شده و سپس ابکشی شده و به دستگاه خشکن لوله ای منتقل می شود و بعد از اب گیری به روی دار فرش پهن شده و بعد از خشک شدن توسط کارشناس کیفیت شستشو چک شده و سپس به قسمت بسته بندی و اتوکشی فرش و رول شده و بسته بندی +کاور به انبار کارخانه برای تحویل به دفتر یا همان شعب مربوطه منتقل می شود.

خدمات رنگ برداری و قلم زنی فرش های دستبافت نیز انجام می شود

رفوکاری فرش قالیشویی
رفوکاری فرش قالیشویی

2:خدمات مبل شویی و خشک شویی موکت و فرش در محل

خشکشویی مبل
خشکشویی مبل

کارخانه قالیشویی تهران پروانه با توجه به نیاز مشتریان خدمات خشک شویی و مبل شویی در محل را با بهترین دستگاه های روز وشامپو خارجی – کادری مجرب و آزموده به صورت کاملا تضمینی انجام می دهد.

3:خدمات رفوگری و ترمیم انواع فرش دستبافت (ابریشم-گل ابریشم-کرک-پشم و…) و ماشینی

ریشه بافی
ریشه بافی

کارخانه قالیشویی تهران پروانه با رفوگرانی خبره و با سابقه ی بالای بیست سال خدمات ریشه زنی – رفوگری -بیدخوردگی – چرم دوزی – رفع سوختگی- شیرازه زنی – بافث زدن – رفع پوسیدگی – و کلیه خدمات فرش دستبافت را ارائه می کند.

قالیشویی شربت اوغلی

قالیشویی تهران

قالیشویی شربت اوغلی